Kryefjala Logo

Luizi i bën Ronaldos premtimin e madh: Po fitova do të jap 5000 €

3 Prill, 2023 | 6:24 pm

Një diskutim mes Ronaldos dhe Luizit ka bërë Luizin të bëj gjestin e veçantë. Teksa Ronaldo ka thënë se i duhen dikujt ato 10000 euro të finales, Luizi ka thënë:

“Nëse fitoj do të jap 5000 euro do e bëj për qejf jo se je fukara, se fukara jam vetë. Ndac bëj botox, ndac cigare, ndac pushime”. Teksa Ronaldo e ka falenderuar Kiara e ka pyetur se përse do ja japë.

Ndërkohë që Luizi e ka mbyllur duke thënë: “Se i duhen”

Të ngjashme