Luizi heq nga Instagrami Arbana Osmanin dhe Ed Grishaj

3 javë më parë

Ditën e sotme Luiz Ejlli ka bërë një veprim të papritur. Ai ka hequr nga Instagrami Arbana Osmanin dhe bashkeshortin e saj Eduart Grishaj.

Ndonse për këtë veprim nuk është dhënë asnjë arsye, e gjithashtu as pala tjetër nuk ka reaguar. Gjithashtu Luizi ka paralajmëruar komentuesit se do hiqte dhe Efin, të cilën e quan diplomacia.

22436453 638C 4B12 82AF AFC539A9781D

Të ngjashme