Kryefjala Logo

Luizi “gjuan” Kiarën (por) me këngët e Butrintit…

5 Janar, 2023 | 10:05 pm

Luiz Ejlli ju e dini që është këngëtar, por duke qenë se nuk ka hite të vetat këndon ato të të tjerëve. Ai ka qenë duke kënduar sot në shtëpinë e BBV Albania dhe e gjeni dot këngën e kujt? Një nga këngët e Butrint Imerit dhe në prani të Kiara Titos.

“Ti ke me lyp dikë si unë”, këngën e parë që Ymeri ka lançuar në tregun muzikor shqiptar. Por si veproi Kiara?! Ajo reagoi menjëherë duke i kërkuar Luisit mos ta hapë më këtë muhabet.

Prezantuesja Kiara Tito mbrëmë ka qenë duke biseduar me Amosin, ku ka folur për lidhjen e dashurisë që ka patur me këngëtarin Butrint Imeri. Ndërsa përsa i përket deklaratave të Luisit, Kiara duket se nuk po i merr seriozisht.

Të ngjashme