Kryefjala Logo

Luizi flet për rrjetet sociale dhe nuk e di çe pret jashtë… “Ishalla kam kapur 10 mijë ndjekës, boll i kam”…

9 Mars, 2023 | 10:13 am

Luiz Ejlli ka fituar zemrat e publikut me humorin, energjinë dhe debatet që krijon me banorët e tjerë në Big Brother.

Ai është më i pëlqyeri dhe kërë fakt e dëshmojnë edhe shifrat marramendësi që ka arritur në rrjeter sociale ku vetëm në TikTok emri i tij ka shkruar në 1.3 miliard shikime.

Duke folur me banorët një dron i erdhi ku thuhej që ka arritur një miliard klikime por Luizi nuk kishte arritur ta besonte këtë. Madje ai tha se shpreson që në Instagram të ketë arritur 10 mijë ndjekës deri të tani.

Luizi nuk është i përgatitur për atë që e pret jashtë…

D8D0388B 58EB 4557 8580 728613341155

 

Të ngjashme