Luizi flet për ish partneren: U ndamë për një fjalë goje, prej saj hoqa dorë nga muzika!

5 muaj më parë

Luiz Ejlli është shfaqur gjithmonë i rezervuar për lidhjen e tij me ish partneren Megi Topalli. Megjithatë në rrëfimin e tij jetësor ai nuk mund mos të ndalej në historinë e tij 10 vjeçare të dashurisë, ku ka treguar se është detyruar që të heqë dorë prej muzikës, për të ndjekur atë në Paris.

“E lashë muzikën për dashurinë sepse mendova që ajo që po krijoja do të ishte më e mirë se ajo që po lija. Jetuam në Francë ku punova në ambasadë atje dhe kur u kthyem filloi ftohja. Si kuptoi kurrë dëshirat e mia dhe u zumë për një zënkë momentale. Mbaj mend ditën që kam dal nga shtëpia kisha vetëm makinën, shtyva sediljen dhe fjeta atje”,,, ka treguar Luizi një copëz nga historia e tij pa përmendur asnjëherë emrin e ish partneres.

 

Të ngjashme