Luizi e quan të lodhur, Iliri acarohet dhe e quan…

6 muaj më parë

Nëse Ilir Shaqiri do hynte si banor i ri, Luizi thotë “do shihni spektakël. Në një bisedë me banorët Luizi tha se nësë do të bëhet Big Brother 3, të futen 2 banorë por do jenë 1. Do futem unë me Oltën”.

“Ose ti me Ilirin?”, ia kthen Gerti me të cilin Luizi nuk është dakord.

“Ç’punë kam me Ilirin?! Iliri mbetën nuk ecën. Nuk është për lojë:, tha Luizi.

Por mesa duket kjo gjë nuk  i ka pëlqyer aspak fituesit të parë të Big Brother Vip dhe ka shpërndarë këto dy video në Instagram ku shkruan me ironi:

“Kush nga këta të dy je, o Luiz? #pordhmeni…

D7C8A456 0C30 4C18 9E2E 21271BDF9232

Të ngjashme