Kryefjala Logo

Luizi do të vijë në duet me këtë ish banore të Big Brother

6 muaj më parë

E ftuar në “Top Albania Radio” Valbona Mema është pyetur nëse ka në plan të bëjë një bashkëpunim me Luiz Ejllin dhe ajo deri diku tha po:

“Ne kemi folur gjithmonë aty për një bashkëpunim, por çdo gjë do ketë kohën e vet se jemi të dy të angazhuar. Mendoj që do realizohet. Sa bukur këndon popullore ai. Tani i kam filluar projektet pak me vonesë. Janë të gjithë të ngarkuar”, tregoi artistja.

Valbona Mema ka qenë një nga mbështetëset më të mëdhaja te Luizit brenda “BBV” madje asokohe u përfol se kur të dilnin do të bënin edhe një bashkëpunim muzikor që mesa duket do të bëhet realitet.

Të ngjashme