Kryefjala Logo

Luizi dhe Kiara e konfirmojnë: Po do të bëhemi tre!

22 Nëntor, 2023 | 1:00 pm

Nuk ka më vend për dyshime! Luizi dhe Kiara janë në pritje të fëmijës së tyre të parë dhe është një vajzë ashtu sic Kryefjala.com e kishte lajmëruar kohë më parë lajmin e pritjes së ëmbël.

‘Frymë’, titullohet kënga e sapo publikuar në ‘Youtube’ nga Luizi, ku tregohen me detaje momentet emocionuese të çiftit pasi marrin vesh lajmin e bukur të shtatzënisë. Në të shihet teksa Kiara, përkëdhel barkun e rrumbullakosur, ndërsa Luizi feston me testin e shtatzënisë.

Po ashtu çifti kanë zbuluar pamje nga festa e ‘baby shower’, ku shihen pranë të afërmve të tyre duke festuar.

Të ngjashme