Kryefjala Logo

Luizi dhe Kiara brenda-“Krushqia” takohet jashtë

11 Prill, 2023 | 3:23 pm

Luizi dhe Kiara nuk duan lidhje të përkohshme pasi që në fillim Luizi i thoshte se e donte atë si nënën e fëmijëve të vetë.
Çifti po kalon nëpër ditë të vështira pasi gjëndja emocionale e Kiarës nuk është më optimalja pas Prime-it të fundit dhe imitimit nga “Portokalli”

Por jashtë ndodhin të tjera gjëra..
Në rrjet qarkullon një foto e motrës së Luizit,Ina,e cila ka ardhur në Shqipëri dhe është takuar me babain e Kiarës që gjjthashtu ndodhet këtu.

Në Instastory Ina Ejlli shkruan:”Gëzuar për Kiarën dhe Luizin. Faleminderit familja Tito për mirëkuptimin e dhuruar! Arbeni, babai i Kiarës dhe unë ndodhemi në Tiranë, për një darkë ku më ka ftuar. Babai i Kiarës do iëk nesër, unë do të rri për shumë surpriza”
Sa e vërtetë është?
E shohim sonte..

E1E0CB0E DBA3 43E4 8131 33CF3482717D

Të ngjashme