Kryefjala Logo

Luizi bën tatuazh Kiarën dhe në rrjet plasin memet

2 muaj më parë

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito festojnë sot përvjetorin e tyre të njohjes. Dyshja u njohën në formatin Big Brother VIP dhe nga aty dolëm të martuar dhe tani janë në pritje të një vajze.

Në 1 vjetorin e tyre të parë,Luizi ka surprizuar Kiarën me një tatuazh ku ka gdhendur përgjithmonë fytyrën e moderatores.

Ja këtu nis gjithçka,kjo pasi njerëzit në internet kanë komentuar tatuazhin me nota humori duke thënë se ajo nuk ngjason aspak me Kiarën.

050649a6 81c9 4c03 8bf5 7b73c2773536 07e93010 6d11 4b00 8d14 dce24cd4ed1b aa26c5b8 0f34 48b7 a023 2238f88b72ae 04a703c4 f84c 4be9 b62d 57da317cee30 ac9008ac 2916 4e3e 8b0c 192bafeee97d b9550095 2898 4592 9358 e316872b671f

Sipas tyre, u duket si Efi, Bora Zemani, Tayna, Loredana, Lori Hoxha, madje edhe Adelina Ismaili.Të gjitha përveç Kiarës…

Të ngjashme