Kryefjala Logo

Luiz Ejllit i ndodh e papritura!

13 Janar, 2023 | 4:48 pm

Luiz Ejlli ka qenë një këngëtar i afirmuar, i cili na ka përfaqësuar edhe në Eurovizion. Por ama nuk kishte aq interes publik, e kjo dukej e në profilin e tij në Instagram, ku Luizi kishte vetëm 179 ndjekës.

U desh vetëm një skandal në BB VIP Albania që Luizi të arrinte shifra të frikshme në pak ditë! Momentalisht ai ka 130 mijë ndjekës. Dhe duhet ta pranojmë se është një ndër personazhet më të spikatur të momentit.

Punoi një jetë ama në vetëm një javë u kthye në sensacion.

26300581 7E63 4731 AA5D 10E790CD8555

79C0B1CF 8722 4489 AFB1 D5552FE00A1C

Të ngjashme