Kryefjala Logo

Luiz Ejlli nuk i kursen thumbat:Kësaj here për Salsano Rrapin

28 Tetor, 2023 | 11:36 am

Një batutë e aktorit Salsano Rrapi nuk është kapërdirë lehtë nga Luiz Ejlli.Salsano e quajti Luizin “Mbret” me shaka dhe intonacione ironie dhe këngëtari nuk e ka lënë të kalojë por ka reaguar menjëherë.

Në një reels në Instagram ku shfaqeshin momente nga filmi “Në Kuadër të Dashurisë”,Luizi shkruan:”Kjo është hera e fundit që më lejojnë të flas për filmin.Kisha edhe një batutë perlë për një qeros por po e ruaj për ndonjë ditë me shi.”

Mes dyshes gjërat nuk shkojnë mirë dhe Salsano nuk do të ishte i pari që ka këto “përplasje” me Luizin pasi ky i fundit në Showbizz më shumë po bën ‘armiq’ se miq..

Të ngjashme