Kryefjala Logo

Luiz Ejlli konfirmohet si opinionist i BBVA3?

2 muaj më parë

U përfol gjatë pozicioni që ai do të kishte në BBVA3 dhe burime për “Iconstyle” bëjnë me dije se këngëtari dhe ish-fituesi do të jetë opinionist.

Ai s’do të jetë “vëllai i madh” i produksionit sipas portalit Iconstyle, por “vëllai i madh” që do të gjykojë sipas opinioneve të tij  lojën e konkurrentëve që do të marrin pjesë në reality-show.

Të ngjashme