Kryefjala Logo

Luiz Ejlli i qëndron mendimit për Përputhen: Prapë do t’ju kritikoja nëse do më duhej

6 muaj më parë

Luiz Ejlli brenda BB VIP u kthye Efit duke sharë Përputhen, gjë për të cilën u kthyen kundër që nga Bora Zemani e njerëz të tjerë.

Por mbrëmjen e djeshme i ftuar në Përputhen Luizi është vënë para kësaj pyetje ku një fans e akuzonte se lëpinte ku pështynte. Ndërkohë që Luizi i ka qendruar të njëjtës ide.

Ai është shprehur se do i qendronte sërish atij mendimi nëse do të bëhej fjala për lojë dhe nëse do donte të prekte dikë. Duke treguar kështu vërtetësinë e tij dhe se mund tu qendrojë fjalëve të tij.

Të ngjashme