Kryefjala Logo

Luiz Ejlli dhe Eno Popi kunja të ndërsjellta në skenën e “Dancing With the Stars Albania”

5 muaj më parë

Mëngjesin e sotshëm Eno Popi dhe Bora Zemani kanë qenē të ftuar në Wake Up ku kanë folur për Dancing with the Stars. Eno ka zbuluar se i ftuar special do të jetë Luiz Ejlli për të kënduar, dhe e ka shoqëruar me një batutë: do vijë gjithë fisi i gruas ta ndjeki.

Ndonse batuta është vazhduar nga moderatoret të cilat kanë vazhduar: do vij fisi gruas nga Lushnja. Por duket se kjo batutë nuk i pëlqeu Luizit i cili mezi priti ta kthente.

Teksa kanë bërë promovimin e filmit, Luizi i ka thënë Enos; Ftoj fisin e gruas tënde që të vij ta shohi. Ndonse Eno e ka pasur batutën menjëherë duke thënë se fisi i gruas së tij do e shikojë filmin sepse janë fansa të Oltës.

Të ngjashme