Kryefjala Logo

“Lufta e ftohtë” mes Mozzik dhe Loredanës

2 vite më parë

Ata kanë qenë një nga çiftet më të përfolura të showbizit dhe për ta flitet ende. Ndarje, bashkime, ndarje bashkime dhe në fund një ndarje përfundimtare mes dy reperave, Mozzik dhe Loredana.

Por edhe pse secili ka karrierat respektive duket se ka një lloj rivaliteti mes tyre. Nëse do ti hedhësh një sy postimeve të tyre të fundit në Instagram shohim që të dy do të publikojnë projektet e tyre të reja në një ditë dhe një orar.

CAFD50C1 6C77 45C1 B978 2209EFB2F775 754E1ED8 A14D 4F18 8221 5E46E16D7FD0

Mozzik pritet të sjellë bashkëpunimin e radhës me vëllanë e tij Getinjo, ndërsa Loredana duket se ka bërë pjesë të videos vajzën e tyre, Hana.

Të ngjashme