Kryefjala Logo

Luana Vjollca sapo zbuloi rrogën e Olsi Bylykut dhe Bes Kallakut?

21 Nëntor, 2022 | 11:35 am

Olsi Bylyku dhe Bes Kallaku janë dy kapitenët e “Zemër Luana”, ndonse Luana Vjollca ka zbuluat me humor rrogën e tyre. Ndonse jo me shifra.

E gjitha nisi nga disa nota humori nga Besi drejtuar Olsit duke thënë: “I shkreti është edhe pa rrogë”, ndërsa autorja e spektaklit, Luana nuk mundi të mos reagonte e cila shtoi duke qeshur se mirë që s’është aspak e vërtetë, por çunat madje paguhen më shumë se vetë Luana në “Zemër Luana”.

Sesi qendron e vërteta me siguri do e mësojmë në puntatat e ardhshme sepse tani të gjithë u bëmë kuriozë nëse vërtet kapitenët paguhen më shumë se autorja e spektaklit apo e gjitha qëndronte si batutë mes tyre!

Të ngjashme