Kryefjala Logo

Luana Vjollca në dasmën e çiftit të famshëm

10 muaj më parë

Lele Pons aktorja, këngëtarja dhe Youtuber-a e njohur do të kurorëzojë në 4 mars në martesë historinë e dashurisë me reperin Guaynaa.Në këtë ceremoni do të marrë pjesë edhe një personazh i njohur publik shqiptar dhe ajo është Luana Vjollca.

Ka qenë moderatorja shqiptare ajo që ka postuar në Instagram ftesën e dasmës së çiftit. Mesa shohim edhe tek ftesa dasma do të zhvillohet në Florida në Amerikë.

Ajo që vëme re gjithashtu është që çifti i njohur të cilët kanë shumë ndjekës edhe në rrjeter sociale, e ndjekin Luanën edhe në Instagram.

D5EE8E33 A706 4AE3 AAAF 18541F6B8744

08810D58 7B2A 43D3 80D4 BA3E32E8CEF8

Të ngjashme