Luana Vjollca jep nje mesazh te koduar per Bora Zemanin?

12 muaj më parë

Trio Bora Donald dhe Trixa vazhdon te jete teme diskutimi. Shume personazhe te njohur kane reaguar duke mbajtur secili anen e tyre.

Ajo qe na terhoqi vemendjen eshte pikerisht nje foto e Luanes ne bore e cila perbri ka shkruajtur:

”Me Boren”!

Mos ndoshta ky eshte nje mesazh i koduar nepermjet te cilit Luana tregon se eshte duke mbeshtetur Boren ne gjithe kete situate?

Të ngjashme