Luana Vjollca imiton bloggeret, video për të mos u humbur!

2 muaj më parë

Luana Vjollca është një nga vajzat e ekranit e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku shpeshherë veç postimeve të fotove të zjarrta bën batuta dhe autoironi.

Së fundmi Luana ka publikuar një video teksa është bërë gati dhe thotë se po bën një video si bloggeret kur bëhen gati edhe pse ajo vetë s’ka bër asgjë.

Të ngjashme