Luana Vjollca fillon me këmbë të mbarë. “Zemër Luana” energji pozitive, muzikë, autoironi dhe dy kapitenë skuadrash të goditur.

3 muaj më parë

Mbrëmjen e sotme në Tv Klan, Luana Vjollca ka startuar programin e ri “Zemër Luana” pas dy vitesh mungesë. Ndonse duket se programi ka nisur me energji mjaft të mirë.

Luana ka zgjedhur krahë saj të ketë dy aktorët e humorit Bes Kallakun dhe Olsi Bylykun, të cilët duket se i ka bërë bashkë pas ftohjes së tyre që u fol në rrjet. Të ftuar kanë qenë dy këngëtarët më in të momentit Don Xhon dhe Butrint Imeri.

“Zemër Luana” një spektakël plot energji dhe ritëm i cili duket se bëj diferencën nga programet vërdall. Luana e nisi mbarë kështu që i urojmë të ketë sezon të mbarë!

Të ngjashme