Kryefjala Logo

Luana Vjollca bën deklaratën e fortë: Thonë që kam hequr brinjët por…

1 Janar, 2023 | 10:09 pm

Këtë pjesë të parë të spektaklit “Zemër Luana”, të ftuarat speciale për këtë mbrëmje ishin motrat Vjollca, Marina me skuadrën e Olsi Bylykut, “Luanët e verdhë” dhe autorja e programit Luana me skuadrën e Bes Kallakut, “Luanët e kuq”.

Dy motrat e famshme të ekranit u përballën në një sfidë ku çfarë nuk zbuluan nga jeta e tyre private dhe profesionale që nuk dinim.

Pyetjes se cilën pjesë të trupit pëlqenin më shumë tek vetja e tyre, dy moderatoret u shprehën kështu:
Luana: Beli, që është i imi se thonë që kam hequr brinjët.
Marina: Duart.

Të ngjashme