Luana tregon se ka mbetur e njëjta si 12 vite më parë…

5 muaj më parë

Luana Vjollca është kritikuar shpesh nga publiku se ka bërë ndërhyrje estetike si në trup ashtu dhe në fytyrë. Vetëm pak minuta më parë ajo ka postuar një foto të para 12 viteve, ku thotë se belin dhe format e tjera trupore i ka patur po njësoj si atëhere edhe tani.

Moderatorja e njohur po përgatitet për show-n e saj më të ri “Long Island” që pritet të xhirohet këtë verë në jug të vendit. Dhe këtë herë Luanën do ta shohim në një tjetër format televiziv ndryshe nga ato që jemi mësuar ta shohim.

Ku i dihet duke qenë se programi do të xhirohet në plazh mund ta shohim pse jo dhe me bikini Luin. Dhe në fund të ditës kemi se çfarë shohim…

IMG 1158

Të ngjashme