Kryefjala Logo

Luana më në fund i tha “të dua”…

19 Nëntor, 2022 | 10:40 am

Luana Vjollca nëpërmjet promos të puntatës të ardhshme të “Zemër Luana” duket se i ka bërë një dedikim partnerit të saj. Promoja e kësaj të diele ka tre çiftet e njohura, Sarah Berishën dhe Dj Pm, Almeda Abazin dhe aktorin turk Tolgahan, si dhe Ritën dhe Fidanin.

Ajo që bie në sy në fund të promos është fjalia përmbyllëse e Luana Vjollcës.“Të bëj dhe unë ndonjë dedikim apo jo?! Të dua!”, thotë moderatorja. Të jetë ky një dedikim për partnerin e saj, Krenar Çoçajn?!

Edhe pse nuk ka folur kurrë për jetën e saj private, Luana prej vitesh është në një lidhje dashurie me biznesmenin e njohur nga Kosova. Mesa duket programi i ri i ka dhënë zemër Luanës të pranojë lidhjen e saj.

Të ngjashme