Kryefjala Logo

Luana i përgjigjet Alketës me fakte (jo me inate)…

9 Nëntor, 2022 | 11:26 pm

Lajmi që Alketa Vejsiu ironizoi kolegen e saj Luana Vjollcën duket se ka bërë xhiron e rrjetit. “Tv Klan është mbushur me tigra, xhirafa e mjellma”, tha moderatorja që ka 26 vite karrierë por që programet e saj mezi e kapin shifrën e 50 mijë klikimeve.

BE792723 7CCC 4339 AAC1 AE1F677E3579 7953B72A 82BE 4927 A20D C1EE593EBFBB

Vetëm pak minuta më parë Luana Vjollca është futur në një komunikim “live” me ndjekësit e saj në Instagram dhe u shpreh se , është shumë e lumtur për afro 1 milion klikimet e emisionit të saj të parë dhe për këtë fakt një meritë të veçantë kishin ndjekësit e saj.

Pra mesa duket Luana ka vendosur t’i përgjigjet kështu atyre që ironizuan atë dhe programin e saj.

Të ngjashme