Kryefjala Logo

Luana gabon me Fotoshopin dhe kapet mat

28 Gusht, 2022 | 5:30 pm

Të gjithë personazhet e njohur përpiqen të postojnë foto perfekte në rrjetet sociale. Ndonse ndodh rëndom që rregullimet e tyre kalojnë në dështim.

Luana Vjollca ka publikuar një foto nga pushimet e saj ku duket në superformë, ama ndjekësve të saj nuk u ka shpëtuar një detaj. Teksa është përpjekur të përmirësojë formën e vitheve, ka harkuar telefonat ngjitur me të.

Edhe pse në rastet si Luana është i pakuptueshëm përdorimi i photoshop-it, pasi ka forma mjaft të mira.

A5523431 BC10 4D19 92B5 9AF41E4AF54C

Të ngjashme