Kryefjala Logo

Luana, Donaldi dhe Trixa (në një trekëndësh) ironish dhe thumbash…

15 Nëntor, 2022 | 9:08 am

Një përplasje virtuale për klikimet ka nisur mes Luana Vjollcës dhe Donald Veshajt. Ishte ky i fundit që ironizoi moderatoren e ‘Zemër Luana’ për klikimet dhe videot e saj falënderuese ndaj fansave.

Por ironisë së aktorit Luana zgjoshti t’i kundërpërgjigjet me një postim në Instagram.“Qentë le të lehin, karvani ecën përpara”, shkroi ajo në postimin e saj të fundit.

Por indiferente nuk mund të qëndronte as Beatrix.“Vajzë, tregoju si bëhet”- ka shkruar Beatrix Ramosaj në komentin e saj për Luanën dhe kaq ka mjaftuar që rrjeti të ziejë këtë mëngjes nga thashethemet.

30DCD6CA 9570 4E7B 9556 5BF0AE090D8F

Të ngjashme