Kryefjala Logo

“Love Island Albania” do të ketë opinionist këtë personazh?!

27 Korrik, 2023 | 10:15 am

Programi i dashurisë “Love Island” do të nisë në shtator në drejtimin e Luana Vjollcës në televizionin Klan. Ky format i cili është shumë i suksesshëm në botë do të çelë siparin edhe në Shqipëri. Gjithçka ka filluar me një promo ku janë zbuluar konkurrentët e programit, prezantuesja seksi Luana Vjollca dhe sot Kryefjala.com do t’ju tregojë se cili mendohet do të jetë opinionisti i programit. Ai është i njohur për publikun, është model dhe menaxher i njohur. Bëhet fjalë për Alesio Aliaj i cili jeton prej vitesh në Australi e mesa duket tani do të jetë për një kohë të gjatë edhe në Shqipëri. Pak kohë më parë Luana ishte në Australi ku mesa duket ka bërë takimet me Alesion dhe e ka bindur ta bëjë pjesë të programit të saj.
IMG 4825

Të ngjashme