Kryefjala Logo

Lotina poston për herë të parë videon me Mozzik

23 Qershor, 2024 | 11:41 am

Reperi i njohur Mozzik është në një lidhje me vajzën e deputetit Lutfi Haziri, Lotina Haziri.

Edhe pse tashmë dihet se ata janë çift, nuk ka pasur një postim të mirëfillt të tyre me njëri-tjetrin e këtë sapo e ka bërë të mundur Lotina.

Bukuroshja ka publikuar një video teksa shihet në makinë duke bërë make-up dhe në timon ndodhet Mozzik me në sfond një nga këngët e tij.

Të ngjashme