Kryefjala Logo

Lori Romeon? Apo Romeo Lorin?

2 vite më parë

Prej kohësh rrjeti zjen për një lidhje të mundshme mes Lori Hoxhës dhe Romeo Veshaj. Ndonse në këto ujra, syri jonë kapi diçka.

Lori ka treguar gjithmonë nëpërmjet postimeve sesa e kujdesshme është ndaj pamjes së saj e sidomos detajeve, kur vjen fjala tek bizhutë ajo nuk i ndan nga vetja. Në anën tjetër edhe Romeo duket i fiksuar pas bizhuve prej ari, aq sa po të përmendësh “ar” të lidhet direkte me të. Ajo ç’ka na kuriozoi është fakti se Romeo dhe Lori mbajnë të njëjtën unazë në dorë, kush e zgjodhi nga tjetri? Po bëhet fjalë për shije të njëjta dhe imitim, apo për dhuratë?

Asgjë nuk e heq mundësinë për të qenë një dhuratë, ose ndoshta edhe huazim. Pasi mesa kemi vëne re Romeo ka qejf të marrë veshje apo aksesorë nga vajzat.

153E8D11 3708 4A6C 824F 5E475DF8F8CE
854CE2CF A5DF 4E7B 8758 2717AC4BB9AD

Rikujtojmë se edhe në sezonin e kaluar Romeo është shfaqur në “Shiko Kush Luan” me xhaketën Gucci të Jonida Maliqit.

81E52FAE 8C3B 4802 9F99 3F040A700B9E

Sido që të jetë, stili mesa duket nuk është dhe aq unik siç shprehen blogerët apo stilistët. Tani kush u frymëzua nga kush, gjejeni ju!

Të ngjashme