Kryefjala Logo

Lori Hoxha në New York për dashurinë?!

2 vite më parë

Edhe pse nga postimet e saj Lori Hoxha nuk jep asnjë sinjal të veçantë pasi vazhdon të postojë blerje luksi dhe restorante të perzgjedhur, mos ndoshta mesazhi në bluzën që publikoi flet pak më shumë?!

Lori kohët e fundit që pas ftohjes me Vis Bajraktarin me të cilin e ka bërë publike si lidhjen e vetme të saj, nuk ka dhënë material mediave për një lidhje të re edhe pse hamendësimet janë të shumta.
Ndërsa populli i Tik-Tokut e komentoi për kërcimin në festën e Post “BB VIP” me Romeo Veshaj, të tjerë kanë kureshtje për vajtjen e saj në Amerikë.

”New Yorku është për të dashuruarit”, thotë mesazhi i stampuar në një bluzë që Lori Hoxha ka postuar në Instagramin e saj gjë që na bën të mendojmë po Lori vete pse gjendet në New York? Mos dikush për të cilin asaj i rreh zemra gjendet atje?

ECA82B3B 6518 4062 ABA8 1C1F8FBD2DC7

Nëse po, ateherë Lori është fiks në vendin e duhur, në kohën e duhur po të mendosh që është pranverë dhe urojmë me njeriun e duhur. Tani të mendohemi të gjejmë kush nga meshkujt që ajo ka frekuentuar në rrethet shoqërore ka lëvizur drejt Amerikës kohët e fundit dhe të flemë të qetë.

Të ngjashme