Kryefjala Logo

Lorenda hap profil privat… 3 milion fansat tani s’do ti shohin më çmenduritë e saj

31 Gusht, 2023 | 12:27 pm

Loredana ka hapur një llogari të re në Instagram. Këtë herë reperja e famshme ka vendosur ta ketë privat profilin e saj, ku edhe do ta shfaqë jetën e saj me personat që ajo do.

”Jeta ime është e çmendur” është kjo dixhitura që reperja ka vendosur të ketë në llogarinë “kinglooriprivat”. Tani që ajo është në një lidhje të re dashurie ndoshta ka dëshirë që të gjitha “çmenduritë” që do të bëjë me partnerin e saj ti shohë ajo dhe miqtë e saj të ngushtë…

Ndërsa 3 milion ndjekësitë e saj do të mjaftohen me fotot “stylish” dhe projektet muzikore që artistja do të bëjë publike.

IMG 6333

IMG 6334

Të ngjashme