Kryefjala Logo

Lorenci flet për lidhjen me Kejsin, reagon sërish Sabiani!

26 Mars, 2023 | 12:29 am

Ndonse prej ditësh u fol në media për një lidhje mes Kejsit dhe Lorencit, Sabiani asokohe reagoi duke thënë se shpifin portalet.

 

Ditën e sotme Lorenci ka qenë vetë ai që ka pohuar lidhjen me Kejsin ndonse kjo e fundit nuk e ka pritur aspak. Kaq ka mjaftuar që Sabiani të reagojë sërish.

”Princesha e babos jashtë nga ajo shtëpi, bespremat duan të marrin vëmendje prej teje, kësaj radhe nuk futem më aty të pres jashtë të tërheq veshin gjithësesi je gjëja më e shtrenjtë e babos”. Ndonse mesa duket Sabiani kërkon Keisin të dalë nga shtëpia.

 

D502A034 C18D 4ECE 80A9 9E7AC8D58C43

Të ngjashme