Kryefjala Logo

Loredana trazon rrjetin me punët e zemrës…

3 Korrik, 2022 | 10:05 am

Loredana na bëri përsëri lëmsh sa i takon çështjeve të zemrës. Prej kohësh po përflitet se është në një lidhje me Noizyn dhe sot i është përgjigjur pyetjes të një ndjekësi në Instagram nëse është apo jo momentalisht  në një raport dashurie.

85A508C4 E6CE 447A 9B3E 6987E395D80A

“Po dhe jo” shkruan Lori në këtë postim të pak orëve të fundit në Instagram.Loredana njihet edhe për lidhjen e saj me Mozzik. Ata kanë një qenë në një lidhje me njeri-tjetrin, nga e cila lindi edhe një vajzë me emrin, Hana.

Ribashkimet dhe ndarjet e tyre kanë qenë të shumta, ndaj tani secili ka nisur një raport të ri dashurie, sepse edhe Mozzik ka provokuar shpesh në rrjete sociale për këtë temë.

Të ngjashme