Kryefjala Logo

Loredana te klubi i Noizyt debat me mikeshën e saj

3 Qershor, 2022 | 12:21 pm

Pak ditë më parë vetë Loredana njoftoi se ndodhej në Durrës me shoqërinë e saj dhe shkak u përfol se ishte Noizy.

Ajo u pa në shoqërinë e tij,thuhet se do vinë me një bashkëpunim sëbashku dhe fansat e tyre i kapën disa herë tek lokali i reperit.

Ka dhe nga ata fansa që duan ti shikojnë bashkë ndaj i ndjekin hap pas hapi lëvizjet e tyre.

E ndërsa ne prisnim të shikonim diçka,pamë diçka tjetër.
Loredana duke debatuar me mikeshën e saj në lokalin e Noizyt.

Duket sikur mikesha e saj është shumë e nervozuar sepse ajo duket të flasë më shumë dhe në komunikim edhe me gjuhën e trupit.

Arsyeja ende nuk dihet por mund të shikoni edhe ju videon më poshtë:

Të ngjashme