Loredana shpallet artistja më e mirë zvicerane në MTV

3 muaj më parë

Loredana edhe një herë u shpall “Artistja më e mirë zvicerane” në MTV EMA. Kjo është hera e tretë që reperja shumë e famshme rrëmbeu këtë çmim në industrinë botërore. Lajmin për fitoren e ka shpërndarë vetë artistja në Instagramin e saj.

Loredana është e njohur në Shqipëri për lidhjen e saj me ish partnerin, Mozzik dhe kohët e fundit po përflitet për një histori dashurie me me Noizyn.

 

Të ngjashme