Kryefjala Logo

Loredana për Noizyn vjen me avionin e parë

16 Qershor, 2022 | 5:27 pm

Pak kush do e kishte menduar disa kohë më parë se në estradën shqiptare do bashkoheshin edhe Noizy me Loredanën.
Dyshja jo vetëm që e gjetën rrugën drejt njëri tjetrit,kanë një këngë që pritet të publikohet dhe kaluan disa dite bashkë në Durrës,por,kanë krijuar dhe nje raport shumë të mirë midis tyre.

Noizy ka publikuar në Instastory një bisedë Whatsapp-i me Loredanën ku ky i fundit i kërkon asaj ti bashkohet në Prishtinë për një takim me fansat.

Lori nuk e ka menduar dy herë,ka prerë biletën dhe do ti bashkohet reperit.

025BAE4A 447F 48E9 BEFD FDD390BF19F7

Të ngjashme