Kryefjala Logo

Loredana në një lidhje me futbollistin shqiptar?

2 vite më parë

Ndarje e pajtime pa fund mes Loredanës dhe Mozzik. Madje shpeshherë është aluduar oër lidhje të tjera të tyre.

E njëjta gjë ka ndodhur sërish. Media zviceran Blick, i ka kushtuar një shkrim një fotoje të publikuar së fundmi nga këngëtarja në rrjetet sociale.

“Çka po ndodh këtu? Loredana pozon me ish-futbollistin e Baselit”, ka qenë titulli i “Blick”, i cili vazhdon tutje:

“Në fundjavë, reperja Loredana u pa krahë për krahë me ish-futbollistin e Baselit, Edon Zhegrova në ‘storyn’ e saj në Instagram, duke i ndezur kështu thashethemet”, shkruan ndër të tjera mediumi zviceran.

7F88749C E4DD 46B5 80A8 E1035A0D329B

Burimi:Express Roze

Të ngjashme