Kryefjala Logo

Loredana na tregon sa “bosse” është madje i thotë stop pasurisë…

10 Shtator, 2022 | 10:52 am

Loredana është një nga reperet më të suksesshme të momentit dhe madje nga të vetmet vajza që është pozicionuar fuqishëm në fushën e repit. Shumë çmime ndërkombëtare, shumë ndjekës në Instagram dhe të gjitha përkthehen në shumë para. E megjithatë duket se Lori po tejngopet me pasurinë e saj, derisa ka ardhur një moment që po i thotë “lekëve” stop.

EED29FD5 D13A 4653 840A 893C964189F3 584556F2 47AB 4AA9 BEA3 FE674F5279D7

Këngëtarja e njohur ka qenë shumë aktive edhe në tregun shqiptarë me bashkëpunimin e saj me Noizyn me të cilin u përfol edhe për një histori dashurie. Ndërkohë historia e saj me Mozzik është tashmë e shkuar e harruar.

 

Të ngjashme