Kryefjala Logo

Loredana & Mozzik garojnë edhe për ditëlindjen e Hanës…

18 Dhjetor, 2022 | 9:43 am

Hana Aliu vajza e Loredanës dhe Mozzik feston sot ditëlindjen e saj të katërt. E sigurisht që në këtë ditë speciale nuk kanë munguar urimet e nënës dhe të babait të saj, dy reperave të njohur të muzikës shqiptare dhe jo vetëm.

Dedikime të gjata, të mbushura me dashuri por edhe video ekskluzive për Hanën, nuk kanë munguar në këtë ditë speciale për të. Aq sa të lënë përshtypjen sikur të dy prindërit e saj duan ti tregojnë vogëlushes se kush e do më shumë.

3D86E5C6 4993 49D1 B8A8 F55B2A932E06 B43160FE E725 46E0 9FDB 041571EF7357 6016A779 B57E 4C2E BC6D 1641C14D81CC D94D7978 E5AA 4E09 992B 8333702318EF

Urime të tjera për Hanën kanë ardhur edhe nga “Big Brother Vip Kosova”, pasi ka qenë xhaxhai i saj Getinjo që e ka uruar nga shtëpia më e famshme e Kosovës.

79CA192C 0827 4A09 89C4 4FF7C9482218

Të ngjashme