Kryefjala Logo

Loredana: Komunikimin me Mozzik e kam nëpërmjet motrës sime , me të nuk flas më!

9 Korrik, 2022 | 9:09 am

Loredana-Mozzik duket se kureshtja për ta nuk do të mbarojë kurrë. Prandaj dhe një një intervistë të saj të fundit, Lori ka folur për këtë marrëdhënie.A kr kontakte me të?” është pyetur këngëtarja dhe ajo ka thënë.

“Jo aq shumë, të gjithë mendojnë se ai nuk ka kontakt me vajzën tonë por në fakt ai ka. Kjo kalon nga motra ime sepse ajo kujdeset për vogëlushen time kur nuk jam aty. Por ne të dy nuk kemi asnjë kontakt më,”

Reperja ka vijuar duke treguar se, “Gjithmonë i pranoja telefonata dhe arrija të plotësoja gjithçka. Por me të ishte pak e vështirë,” ka përfunduar Loredana.

Ajo aktualish thuhet se është në një lidhje me Noizyn.

Të ngjashme