Kryefjala Logo

Loredana ja kaloi me klikime por Mozzik me lidhjen e re!

19 Qershor, 2022 | 6:18 pm

Jo shumë kohë më parë Mozzik u shpreh se kjo verë nuk do ta gjejë beqar dhe nuk paska gënjyer..

Në Instastory ka publikuar një foto para pasqyrës ku jo padashje duket këmba e një vajze misterioze.

Ata ndodhen në Milano të Italisë dhe vetë Mozzik e ka treguar vendndodhjen.
Kjo është hera e parë që Mozzi publikoj një foto me një vajzë që nuk është Loredana…

C3032C48 6961 4C22 AABB 9E2AAC0B76E0

Të ngjashme