Kryefjala Logo

Loredana hahet “dhëmbë për dhëmbë” me Nicki Minaj dhe Cardi B

9 Gusht, 2022 | 4:01 pm

Reperja me origjinë shqiptare, Loredana Zefi e cila po e zhvillon karrierën e saj në Gjermani, është momentalisht një nga reperet më të komentuara. Në listën e repereve më të dëgjuara të momentit rendit e shtata edhe Loredana.

4FF0857C B8D5 4C9D B4AD D21EFE03ECBE

Siç e shihni në këtë listë ka emra si Nicki Minaj, Cardi B, Doja Cat, Iggy Azalea, etj. Ky është një tjetër sukses për Loredanën, fama e së cilës është tashmë ndërkombëtare.

Ndërsa sa i përket jetës private Loredana po përflitet që është në një lidhje dashurie me Noizyn. Të dy artistët realizuan edhe këngën e tyre të parë “Heart Attack”.

Të ngjashme