Kryefjala Logo

Loredana bën dallime Noizyn e uron, Mozzik e harron për ditëlindje…

29 Shtator, 2023 | 9:33 am

Pak ditë më parë reperi Noizy festonte ditëlindjen dhe mori një urim shumë interesant nga bashkëpunëtorja e tij (ndoshta dhe ish- e dashura sepse gjatë realizimit të këngës Heart Attack, Mozzik dhe Lori u përfolën për një lidhje dashurie), Loredana.

Por mesa duket një tjetër reper i përkiska shenjës së Peshores dhe ai eshte Mozzik. Ish partneri i Loredanës feston sot 28 vjetorin dhe deri tani nuk marrë një mesazh urimi nga reperja me të cilën ka edhe një vajzë me emrin, Hana.

Loredana aktualisht po shijon lidhjen me partnerin e saj futbollist, ndërsa urimi që Mozzik i bëri vetes ishte që ky 28 vjetor të mos e gjente beqar.

FF3DF48E 8E88 4AB5 88DF ECE191155E78

 

Të ngjashme