Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Loco largohet nga emisioni, Sindi ben dedikimin prekes per te dhe thumbon Arjan Konomin

Sindi dhe Loco dukej sikur do te ishin nje nder çiftet e reja ne Perputhen, por jo. Pas debatit qe pati Loco me Antonelen dhe Arjanin vendosi qe te largohej nga emisioni.

Takimi mes tyre ishte shume i ngrohte dhe me pas Sindi ka bere nje dedikim per Locon ne Instagram.

Perbri nje fotoje qe kane bere bashke ajo shkruan:

”Ne kete foto kur e ke hedhur ke shkruajtur ne te mire dhe ne te keq. Eh jo me kot zgjodha kete foto sepse ishte dita kur ishe i vetmi qe me dole ne krah kur te gjithe keta feministe perfshire opinionistin tone te dashur menduan se nje batute seksiste kundrejt nje femre ishte ok. Perpos kesaj vazhdoi ta mbeshteste kete batute edhe ne Instagramin e tij njelloj si ne rastin tend.por kur keto tema vijne per njerez real dhe te drejte aty ne sulmohemi perpara nje publiku , dalim arrogante dhe negative. Per te gjithe ata qe s’te njohen une po them kete, je shembull perfekt i rinise shqiptare qe edhe pse nuk mund te kene patur te gjithe mundesine te bejne shkolle prap mbeten inteligjente dhe te afte te perballojne cdo gje. Dije se per mua do mbetesh personi me i vecante qe kam pasur nder ta njoh ne kete reality show. Askush nuk arriti te te hidhte balte mbi imazhin tend edhe pse u perpoqen deshperimisht. Se ti ke qene me reali aty perpos personit inteligjent dhe i kulturuar. Uroj te gjesh ate qe ti meriton”.

Latest Posts

Don't Miss