Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Loco akuzon rende Arjan Konomin. Ja video e plote

Debatet mes Arjan Konomit dhe Locos kane qene prej kohesh te ndezura. Ata here pas here kane sulmuar njeri tjetrin dhe debatet i kane kthyer ne personale.

Diten e djeshme ishte debati me i madh i tyre prej te cilit sot Loco vendosi te linte emisionin.

Por ne rrjetet sociale po qarkullon nje video e Locos dhe Arjanit teksa konkurrenti i thote me ironi:

”Ke shitur ndonje liber Arjan, si ke ec? Se une me tatuazhet kam ecur kam punuar, ti ke shitur ndonje liber? Sic kam une tatuazhet dhe ti librat e tjetri ka mjeksine popullore”- ka thene Loco duke mbrojtur nje tjeter konkurrent qe ofendoi Arjani.

Arjani eshte acaruar dhe eshte pergjigjur se nuk e ka permendur librin por ja kane permendur te tjeret dhe i kane kerkuar qe ti beje reklame ne emision.

Por Arjani duket se nuk e ka kapur ironine e Locos dhe ka vazhduar me te tijen. Per me teper ndiqni videon:

 

Latest Posts

Don't Miss