Kryefjala Logo

Lirohet Elsa Lila, flet daja i saj: Më vjen turp që kanë nxjerr vrer!

2 vite më parë

Elsa Lila u kap nga forcat e rendit disa kohë më parë e akuzuar për trafikim lëndësh të dëmshme.

Ditën e sotme, lajmi është konfirmuar nga daja i saj avokati Saimir Visha në Syri tv. Ai ka thënë se ka drekuar gjatë ditës së sotme me Lilën dhe se ndaj saj kanë rënë të gjitha akuzat.

“Jam kthyer sot nga Italia. Kam drekuar me të. Janë pushuar të gjitha akuzat. E gjitha një keqkuptim. Pafajësia e saj ka qenë që në momentet e para. Kam qenë me të. Më vjen turp që bashkëpunëtorët tanë kanë vjellë vrer për Elsën”- ka thënë daja.

Të ngjashme