Linda Halimi publikoi rezultatet e vitheve pas operacionit të heqjes së dhjamit më pas e fshin

2 vite më parë

Linda Halimi, këngëtarja me origjinë kosovare, jeton prej vitesh në SHBA. Dje ajo iu nënshtrua një operacioni për heqjen e dhjamrave të tepërt në pjesën e kofshës, belit, barkut dhe vitheve. Në këtë mënyrë pritej që nga kjo ndërhyrje vithe të marrin një formë perfekte.

Ajo ka shpërndarë një video në rrjetin social Instagram ku tregonte që ishtë ne formë të shkëlqyer dhe se po rikuperohej shpejtë. Megjithatë këngëtarja e ka fshirë videon pas disa orësh duke habitur fansat.

Halimi njihet si një vajzë e cila nuk ka komplekse para audiencës teksa vite më parë theu tabu në një videoclip ku shfaqeshin vajza nudo. Atëherë u kritikua se në videoclip kishte punësuar ballerina serbe duke rregjistruar skena “të nxehta”. Në vitin 2009 ajo fitoi cmimin e parë në TOP FEST, me këngën “Ëndërroj”.

Të ngjashme