Kryefjala Logo

Linda Halimi pjesë e Big Brother?!

3 Tetor, 2023 | 4:22 pm

Linda Halimi do të jetë pjesë e Big Brother Vip Kosova. Mediat e Kosovës shkruajnë se artistja e njohur do të bëhet pjesë e këtij reality show, që tërhoqi vëmendjen e publikut shqiptar.

E pyetur në një intervistë disa ditë Linda Halimi as nuk e konfirmoi e as nuk e përjashtoi si mundësi, duke thënë se edhe mund të hyjë në rast se nuk kthehet në Amerikë.

Linda Halimi ka kohë që është shkëputur nga muzika dhe duket se pasioni i saj më i madh mbetet fitnessi. Por në Big Brother mund të njohim një tjetër dimension nga jeta e saj, kështu që mbetet për t’u zbuluar.

 

Të ngjashme