Kryefjala Logo

Linda Halimi merr propozimin për martesë e veshur nuse!

23 Dhjetor, 2023 | 3:01 pm

Mbrëmjen e djeshme në BB VK është organizuar dasma e Linda Halimit. Partneri i saj dhe vajza janë futur në shtëpi teksa Linda ka veshur fustanin e bardhë.

Partneri e ka propozuar për martesë dhe i ka vendosur unazën në gisht. Ndonse zyrtarisht Linda është nusja e Big D.

Mbrëmjen e djeshme duket se ka qenë nata e propozimeve pasi edhe Fifi ka marrë propozimin nga partneri i saj Adisi.

 

09EC1231 F1F3 4FF4 B231 EB6368215F51 6A9F8D6B F050 4AD1 B2A8 639E1F4211F8 A86814DE 5B70 4A88 A6F4 4E9AA0CC6EA8

Të ngjashme